Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

3 sekundy świstu pod maską po włączeniu klimy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 3 sekundy świstu pod maską po włączeniu klimy

    Ja mam TTi 880 przymocowane w podobny sposób jak Artur. ale od strony pasażera, no i ponieważ nie chciałem nic w aucie wiercić to w pasmanterii kupiłem rzep, z tego rzepu zrobiłem swojego rodzaju obudowę/kieszeń na radio no i wszystko trzyma się bardzo dobrze.

  • #2
    3 sekundy świstu pod maską po włączeniu klimy

    wydaje mi sie że odgłos podobny do piszczącego paska klinowego - po kilku sekundach przestaje - po kolejnym włączeniu klimy jest już ok.

    proszę o pomoc w diagnozie - może trzeba wymienic jakiś pasek/napinacz/rolkę - raczej zielony jestem w tym temacie

    klima manual
    ___________
    Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

    Komentarz


    • #3
      ...zalaczajaca sie sprezarka klimatyzacji stawia znaczy opor wiec jesli pasek przenoszacy naped na kolo pasowe sprezarki jest jest wzlym stanie lub napinacz paska nie naciaga go nalezycie to taki poslizg moze miec miejsce.
      Ogladnij napinacz i sprawdzij soobie naciag paska.
      Powodzenia.
      pablo_doctor

      Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

      CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

      http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez pablo_doctor
        ...zalaczajaca sie sprezarka klimatyzacji stawia znaczy opor wiec jesli pasek przenoszacy naped na kolo pasowe sprezarki jest jest wzlym stanie lub napinacz paska nie naciaga go nalezycie to taki poslizg moze miec miejsce.
        Ogladnij napinacz i sprawdzij soobie naciag paska.
        Powodzenia.
        Dzięki - sprawdzę - rozumiem że muszę zdjąć plastikową osłonę i szukać tego gdzieś blisko silnika po stronie pasażera?
        ___________
        Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

        Komentarz


        • #5
          wtym miejscu w ktorym mowisz masz pasek rorzadu, ten od klimatyzaji i alternatora itp bedziesz widzial - po tej samej stronie...
          pablo_doctor

          Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

          CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

          http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X